Yasemin Sakallıoğlu kilolarından dert yandı: Zayıflamak için hocaya gideceğim

Komedyen Yasemin Sakallıoğlu, önceki akşam Kadıköy’deki Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı.

Sahneye çıkmadan önce basın mensupları ile bir araya gelen Sakallıoğlu, kilolarından dert yandı.

“ZAYIFLAMAK İÇİN EN SON HOCAYA GİDECEĞİM, KİMSE İŞTAHIMA NAZAR DEĞDİREMEDİ”

Yasemin Sakallıoğlu gülerek, “Ben zayıflamayı sadece düşünüyorum. Düşündüğüm için zayıflayamıyorum. Bir gün beni bu röportajda zayıf göreceksiniz. 82 kiloyum. Kafaya da takıyorum. İnsan neyin esprisini yapıyorsa onu kafaya takıyordur bence. Kaç kişi geldi zayıflatmak için. En son hocaya gideceğim. Kimse benim iştahıma nazar değdiremedi. Birisi bana gelsin tatlı yerken şöyle bir baksın. Nazar değsin ya. Seviyorum galiba yemek yemeyi de. Eşim de her geçen gün kaslanıyor. Ben de arayı kapatmak için yağlanıyorum” dedi.

“HARBİYE’DE SAHNE ALDIĞIMIZDA PARA KAZANMIYOR HATTA HARCIYORUZ”

Yasemin Sakallıoğlu bir soru üzerine Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde bir çok sanatçının maddi olarak bir gelir beklemediğini, aksine maddi gelirin hepsinin sahneye harcandığını söyledi.

Sakallıoğlu, “Harbiye bizim para kazandığımız değil, çok fazla para harcadığımız bir yer. Senede bir – iki kere oluyor ve çok özeniyoruz. Harbiye benim cebimden de çok fazla para harcadığım bir yer ama ben bununla gurur duyuyorum. Zararına gösteri diyebiliriz maddi anlamda ama manevi anlamda eve gittiğinizde kendinize ‘Helal olsun, çalıştım ve yaptım’ diyorsunuz. Oraya gelen seyirci eve mutlu gittiğinde biz de mutlu oluyoruz.” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir